DNI OTWARTE w naszym przedszkolu

Zachęcamy do skorzystania z oferty DNI OTWARTYCH organizowanych na terenie naszego Przedszkola.
W czasie spotkań nasze przyszłe przedszkolaki  wraz ze swoimi Rodzicami mają możliwość poznania nowego otoczenia, gdzie doświadczą czegoś zupełnie im nieznanego, a także zostaną zachęcone do wspólnej zabawy ze swoim rówieśnikami.
Ponadto w towarzystwie najbliższej im osoby zobaczą, jak wygląda ich przedszkole: sale, szatnia, łazienka, zabawki, zapoznają się z nauczycielami.
W czasie zabaw i zajęć zorganizowanych będą Państwo mogli porozmawiać z Dyrektorem, nauczycielami o ofercie naszego przedszkola: programie dydaktyczno-wychowawczym, zajęciach dodatkowych, strukturze organizacyjnej oraz innych interesujących Państwa aspektach funkcjonowania naszej placówki,która jak w najlepszy sposób pełni swoją funkcję opiekuńczą i wychowawczą ,a także w pełni wspiera rozwój małego dziecka.

PROSIMY O OBUWIE ZMIENNE