„ Z Krecikiem i Cypiskiem poznajemy Czechy ” – zajęcie edukacyjne dla wszystkich przedszkolaków w ramach realizowania Innowacji Pedagogicznej

13 październik 2020 całodniowy Europe/Warsaw Strefa czasowa
2020-10-13T00:00:00+02:00
2020-10-14T00:00:00+02:00
„ Z Krecikiem i Cypiskiem poznajemy Czechy ” - zajęcie edukacyjne dla wszystkich przedszkolaków w ramach realizowania Innowacji Pedagogicznej

” Z Krecikiem i Cypiskiem poznajemy Czechy „ – zajęcie edukacyjne dla wszystkich przedszkolaków ( w swoich grupach ) w ramach realizacji w bieżącym roku szkolnym Innowacji Pedagogicznej ” Przedszkolak rusza w świat „. Głównym celem zajęć w ramach Innowacji jest motywowanie dzieci do pogłębiania wiedzy o otaczającym je świecie oraz pobudzanie zainteresowania Polską oraz innymi krajami Europy. Podczas zajęć dzieci nauczą się w.in. wskazać Czechy na mapie poznają zwroty  grzecznościowe w języku Czeskim , poznają też bohaterów  bajek: Krecik, Rumcajs, Sąsiedzi .

• 2 listopada 2020