ZAPRASZAMY dzieci do przedszkola 01.09.2021r.

Szanowni Rodzice .
Przygotowujemy się do powitania dzieci w nowym roku szkolnym z dniem 01.09.2021 .
W celu zapewnienia bezpieczeństwa Państwa dzieci i pracowników przedszkola w Miejskim Przedszkolu nr 95 w Katowicach obowiązują odpowiednie Procedury  , które określają organizację, sposoby zapobiegania zakażeniu COVID-19 i schematy postępowania w przypadku ewentualnego zachorowania dziecka lub pracownika.

Prosimy Państwa o zapoznanie się z PROCEDURĄ PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA Z MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 95

ZAŁĄCZNIK – PROCEDURA PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA

Rodziców przyprowadzających dzieci po raz pierwszy prosimy o wypełnienie i przyniesienie do przedszkola OŚWIADCZENIA – ZAŁĄCZNIK ( do wydrukowania ).

ZAŁĄCZNIK – OŚWIADCZENIE RODZICA ZWIĄZANE ZE ZGŁOSZENIEM DZIECKA-09-2021

Rodziców Maluszków- Puchatków prosimy o zaopatrzenie dzieci w ubranka na zmianę oraz obuwie zmienne.

Do zobaczenia !