Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych i ważne informacje dla RODZICÓW

Szanowni Państwo,

decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12.03.2020r. do 10.04.2020r. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. W tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. 

W związku z zawieszeniem zajęć nasze przedszkole prowadzi kształcenie na odległość.

Informujemy  , że na naszej stronie internetowej – zakładka główna GRUPY w zakładkach dla poszczególnych grup : Puchatki , Słoneczka , Delfinki , Tygryski umieściłyśmy  wiersze, piosenki, prezentacje, puzzlećwiczenia ,propozycje zabaw odpowiadające treściom realizowanych przez nas programów ,  które polecamy wykonywać z dziećmi w domu .Propozycje te będą publikowane codziennie.

W celu umożliwienia Państwu kontaktu z nauczycielami udostępniamy Państwu  adresy mailowe poszczególnych grup

puchatkinr95@gmail.com
sloneczkanr95@gmail.com
delfinkinr95@gmail.com
tygryskinr95@gmail.com

Można na nie wysyłać również wykonane przez dzieci prace (w formie skanów lub zdjęć).

Informujemy również , że codziennie w godzinach 8.00 do 14.00 jedna nauczycielka pełni dyżur telefoniczny w przedszkolu w razie ewentualnych pytań. ( (032)-255-29-68 )

Także w zakładce Dla Rodzica podpowiadamy Państwu, jak bawić się z własnym dzieckiem i umilić sobie rodzicielską codzienność.

Pozdrawiamy ciepło wszystkie przedszkolaki i Rodziców

WASZE PANIE

Zawieszenie zajęć w przedszkolach , szkołach i placówkach MEN

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z 20.03.2020r