Zawieszenie zajęć w przedszkolu do dnia 24.05.2020r.

Szanowni Rodzice !

Informujemy , że decyzją Ministra Edukacji Narodowej przedłużono czas zawieszenia zajęć w przedszkolu do dnia 24 maja br.

Decyzja ta podjęta została ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Państwa i Państwa dzieci , w związku z zagrożeniem COVID-19.

W związku z tym , nasze przedszkole w dalszym ciągu prowadzić będzie kształcenie na odległość.

W zakładce Dla rodzica – Przedszkolaki w domu  będziemy umieszczać dalsze informacje , sugestie, dotyczące pracy z dzieckiem w domu.

Informujemy  , że na naszej stronie internetowej –  w zakładkach dla poszczególnych grup : Puchatki , Słoneczka , Delfinki , Tygryski także umieszczamy na bieżąco  wiersze, piosenki, prezentacje, puzzlećwiczenia ,propozycje zabaw odpowiadające treściom realizowanych przez nas programów ,  które polecamy wykonywać z dziećmi w domu .

Przypominamy  adresy mailowe poszczególnych grup  w celu umożliwienia Państwu kontaktu z nauczycielami

puchatkinr95@gmail.com
sloneczkanr95@gmail.com
delfinkinr95@gmail.com
tygryskinr95@gmail.com

Można na nie wysyłać również wykonane przez dzieci prace (w formie skanów lub zdjęć).

Pozdrawiamy ciepło wszystkie przedszkolaki i Rodziców

WASZE PANIE