Zawieszenie zajęć w przedszkolu do dnia 26.04.2020r.

Szanowni Rodzice !

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej do 26 kwietnia br. została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nowelizacja rozporządzenia MEN w tej sprawie została  opublikowana w Dzienniku Ustaw RP http://dziennikustaw.gov.pl/DU/2020/642

Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

W związku z tym , nasze przedszkole w dalszym ciągu prowadzić będzie kształcenie na odległość.

W zakładce Dla rodzica – Przedszkolaki w domu  będziemy umieszczać ćwiczenia, które polecamy wykonywać w tym czasie z dziećmi w domu.

Informujemy  , że na naszej stronie internetowej –  w zakładkach dla poszczególnych grup : Puchatki , Słoneczka , Delfinki , Tygryski umieszczamy na bieżąco  wiersze, piosenki, prezentacje, puzzlećwiczenia ,propozycje zabaw odpowiadające treściom realizowanych przez nas programów ,  które polecamy wykonywać z dziećmi w domu .

W celu umożliwienia Państwu kontaktu z nauczycielami udostępniamy Państwu  adresy mailowe poszczególnych grup

puchatkinr95@gmail.com
sloneczkanr95@gmail.com
delfinkinr95@gmail.com
tygryskinr95@gmail.com

Można na nie wysyłać również wykonane przez dzieci prace (w formie skanów lub zdjęć).

Pozdrawiamy ciepło wszystkie przedszkolaki i Rodziców

WASZE PANIE