ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W PRZEDSZKOLU – ważne informacje dla Rodziców

Szanowni Rodzice

W związku z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI I NAUKI
w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty
w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ogłoszonym na konferencji prasowej, a dotyczącym podjęcia dalszych działań profilaktycznych, mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa informujemy, że

od dnia 27 marca 2021 r.
do dnia 9 kwietnia 2021 r.

PRZEDSZKOLE BĘDZIE ZAMKNIĘTE.

Załącznik : Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021

W związku z tym , nasze przedszkole prowadzić będzie kształcenie na odległość.

Informujemy  , że na naszej stronie internetowej w zakładkach dla poszczególnych grup : Puchatki , Słoneczka , Delfinki , Tygryski umieszczać będziemy  wiersze, piosenki , prezentacje, puzzle, ćwiczenia , propozycje zabaw odpowiadające treściom realizowanych przez nas programów ,  które polecamy wykonywać z dziećmi w domu .

Przypominamy Państwu  adresy mailowe poszczególnych grup : 

puchatkinr95@onet.eu
sloneczkanr95@onet.eu
delfinkinr95@onet.eu
tygryskinr95@onet.eu