ELEKTRONICZNY NABÓR do katowickich przedszkoli

SZANOWNI PAŃSTWO

Od 16 marca 2020r. godz. 9.00

rusza elektroniczny nabór do katowickich przedszkoli miejskich.

W celu zapisania dziecka do przedszkola należy otworzyć stronę internetową:

i postępować zgodnie z podaną instrukcją.

Możliwość logowania zostanie zamknięta w dniu

03.04.2020r. o godz. 15.00

Szanowni Państwo

W związku z profilaktyką w zakresie rozpowszechniania się koronawirusa, zaleca się wysyłanie podpisanego wniosku rekrutacyjnego wraz ze stosownymi załącznikami do przedszkola pocztą.
Informuję, że ww przypadku o terminowym wniesieniu wniosku do przedszkola decyduje data stempla pocztowego.
PRACOWNICY PRZEDSZKOLA ODBIERAJĄ KARTY ZGŁOSZENIA W PRZEDSZKOLU W GODZINACH OD 08.00 DO 14.00.
BARDZO PROSZĘ ZADZWONIĆ DZWONKIEM, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ PO PRAWEJ STRONIE WEJŚCIA.
W razie ewentualnych pytań proszę się ze mną kontaktować pocztą elektroniczną.
Adres na stronie internetowej przedszkola.

UWAGA  AKTUALIZACJA  18.03.2020r.

Szanowni Państwo

Informuję , że decyzją Prezydenta Miasta Katowice (Zarządzenie nr 838/2020 z dnia 18 marca 2020 roku )  wydłuża się termin składania tzw. wniosku dla rekrutacji przedszkolnej z 27 marca 2020 roku do dnia 3 kwietnia 2020 roku do godz. 15:00

Zmiana terminów rekrutacji