Konkurs plastyczny „ Mój wymarzony Dziyń Bajtla ”

Szanowni Rodzice!

Tegoroczny Dzień Dziecka będzie jednak inny niż te dotychczasowe, gdyż z powodu pandemii koronawirusa większość atrakcji jest niedostępna.
W imieniu senatora Marka Plury  zachęcamy wszystkie przedszkolaki
do udziału w konkursie plastycznym „Mój wymarzony Dziyń Bajtla”.
Rysujcie i malujcie to, co chcielibyście przeżyć, gdzie chcielibyście się znaleźć w Dniu Bajtla na Śląsku.Ważne, aby te prace zawierały śląskie elementy,takie jak krajobraz przemysłowy, charakterystyczne budynki i miejsca, charakterystyczne stroje, flaga górnośląska, albo flagi naszych miast oraz wszystkie inne elementy, które kojarzą się Wam z naszym regionem.

Skany lub fotografie prac plastycznych wysyłajcie Państwo na adres mailowy biurosenatorskie@plura.pl. do 31 maja

konkurs Dziyń Bajtla 2020