” Mleczne przysmaki lubią przedszkolaki ” – zajęcie edukacyjno – warsztatowe

Zajęcie dla wszystkich przedszkolaków w związku z realizacją projektu ” Dzieciaki – mleczaki „.

Dzieciaki Mleczaki to edukacyjno – informacyjny projekt skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz ich rodziców.

Celem „Dzieciaków Mleczaków” jest pokazanie dzieciom walorów zdrowotnych mleka, głównie poprzez zabawę, aktywność fizyczną oraz intelektualną.

Mleko to ważny i smaczny produkt, którego spożywanie jest konieczne dla prawidłowego rozwoju najmłodszych. Dlatego Polska Izba Mleka przygotowała działania promujące spożycie mleka i produktów mleczarskich właśnie dla przedszkolaków.

Prosimy ,aby dzieci ubrały się w białe ubranka i przyniosły do przedszkola zabawki , maskotki : krówki.

Wierzymy w Państwa kreatywność w zakresie udanej kreatywności w zakresie udanej stylizacji swoich pociech.